Vaše krása bude svítit novými barvami

Hledáte salon, ve kterém budete odpočívat tělem i duši a kde o vás bude postaráno od hlavy až k patě? Už jste ho už našli.
Kosmetické a masážní studio Liliya existuje již 20 let a těší své zákazníky vysokou kvalitou a příznivými cenami. Studio Liliya je především profesionalita, individuální přístup ke každému klientovi a úžasná atmosféra.
Pro práci používám jedny z nejlepších značek v kosmetickém průmyslu pro péči o tělo a obličej, LA PHYTO a MARIE GALLAND, vyráběné ve Francii.

Služby

Kosmetika

LA PHYTO je více než jen řada produktů pro krásu. Je to metoda založená na osobní léčbě zaměřené na klientovu celou bytost – mysl, tělo a ducha. Je dlouho známo, že když existuje problém v jedné oblasti, může být provázaný s nějakou příčinou nebo něčím jiným. Kombinovaný přístup LA PHYTO obnovuje přirozenou rovnováhu a podporuje vlastní léčebný proces těla, který postupně odráží svoji obnovenou harmonii skrze pleť.

Více informací

Depilace

Depilaci horního rtu, brady, rukou, nohou, podpaží a třísel provádíme pomocí teplých vosků. Samo­zřejmostí je odborné provedení a použití zklidňují­cích přípravků po provedeném zákroku.

Více informací

Masáž

Masáž je unikátní preventivní a všeobecný léčebný postup, který lze doporučit všem lidem. Masáž je přirozený způsob léčení, díky němuž jsou svaly uvolněné, metabolické procesy jsou zlepšeny a tkáně jsou obohaceny kyslíkem. Dokonalé ruce maséra cítí unavené tělo a poskytuje zdraví, krásu a energii. To je přesně to, co si opravdu zasloužíte!
Pomůžeme vám zlepšit sebevědomí a vyléčit se zevnitř.

Více informací

Skulpturálni masáž

S časem se náš obličej začiná zmenšovat ze všech stranách do centra. Mračíme se, vyzvedáváme si oční víčka, rty a tváře. Technika Skulpturálno- bukální masáže otevře tvář ve všech směrech, vyhlazuje, natahuje a rozjasní. Ano, ano, to rozjasní! Máte pocit, ze máte nový obličej - tento postup změní psychologický stav! Procedůra se doporučuje 1 krát týdně, všechny procesy obnovy pokračují po dobu několika dnů. Každý den jsou změny v obličeji, svaly si pamatují stav z mládí a "vracejí se na původní místo." To je jedinečný účinek této masáže!

Více informací

Lymfodrenáž

Pomocí přístrojů LYMFOVEN provádíme velice oblíbenou kosmetickou úpravu postavy, která je účinná jak při celulitidě (prevence i léčba), tak při nadváze a nepružné pokožce (například po porodu).

LYMFOVEN jsou nohavicové návleky sahající nad pas. Přerušovanou kompresí nohou, hýždí, boků a břicha se vytváří tlaková vlna, která podpoří jak lymfatický, tak i krevní oběh.

Více informací

Diamantová mikrodermabrazie

Diamantová mikrodermabrazie je absolutně bezbolestná metoda omlazení pletí a čištění pokožky, zanechává mnohem menší viditelnost pórů, zmírňuje zánět, vyrovnává barvu a strukturu pleti a celkově prospívá pokožce, pokud jde o zlepšení stavu a kvality. Diamantová mikrodermabrazie prospívá redukce stařeckých skvrn, vyhlazení jemných vrásek, rozšířených pórů, stimulují tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje tón a strukturu pleti. Tato kosmetická procedura pomáhá odstranit jizvy po akné, keloidní jizvy. V případě ošetření jizev množství procedur zvyšuje do 10-20 nebo více.

Více informací

Neinvazivní mezoterapie (bez injekce)

Neinvazivní mezoterapie (bez injekce) je technika pro péči o obličej a tělo, která pomáhá v redukci vrásek, odstranění celulitidy a lokalizovaných tukových zásob.

Více informací


kontakt

  • Tel:

    +420 608549448

  • Email:

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Adresu:

    Uruguayska 13, Praha-2, Salon La Cannelle