skulpturalni-masaz_h.jpg

Skulpturálni masáž

S časem se náš obličej začiná zmenšovat ze všech stranách do centra. Mračíme se, vyzvedáváme si oční víčka, rty a tváře. Technika Skulpturálno- bukální masáže otevře tvář ve všech směrech, vyhlazuje, natahuje a rozjasní. Ano, ano, to rozjasní! Máte pocit, ze máte nový obličej - tento postup změní psychologický stav! Procedůra se doporučuje 1 krát týdně, všechny procesy obnovy pokračují po dobu několika dnů. Každý den jsou změny v obličeji, svaly si pamatují stav z mládí a "vracejí se na původní místo." To je jedinečný účinek této masáže!

Bukální masáž obličeje obnovuje mládí a elasticitu pokožky, doslova, přes vnitřek úst!

Chci vám připomenout, že tento postup není pro konzervativce. Pokud jste připraveni na nové zážitky a experimenty, pak ústní masáž je to, co potřebujete.

10 klíčových výhod:

  1. Facelift bez chirurgického zákroku. Dokonce i nejpřesnější chirurgický zákrok zůstává operace, která zahrnuje rizika. Skulpturálni masáž umožňuje získat efekt srovnatelný s plastickou chirurgií, bez poškození kůže a tkání obličeje!
  2. Omlazení bez injekční terapie. Některé injekce (např. Injekce botulotoxinu) vyhladi pokožku v důsledku svalové atrofie a pro zdravi to nejsou vždy neškodné produkty. Skulpturalní masáž nesouvisí se zavedenim cizorodých látek do těla!
  3. Pasivní fittnes pro obličejové svaly. V průběhu procedury, obličejové svaly trénují svalový tonus a začiná bojovat proti gravitace.
  4. Antistresový efekt. Během masáže eliminují přetížení ve svalech obličeje, klient má pocit svobody a snáze vyjadřuje emoce. Vědci dokázali, že změna ve výrazu obličeje měni i náladu. Skulpturální masáž pomahá odstranit psycho-emoční bloky a vyrovnat se se stresem.
  5. Hluboké uvolnění obličejových svalů. Během masáže svaly trénuj, stejně jako v posilovně. Po tvrdé práci jsou svaly uvolněny, a to je neuvěřitelně příjemné!
  6. Lymfodrenaž a detoxikace. Skulpturální masáž začíná látkovou výměnu v pokožce a svalech obličeje. Škodlivé látky (toxiny) se začínají rychle vylučovat z těla. Je zajímavé, že masážní plocha není omezena obličejem a zachycuje krční zónu, a tím nastartuje detoxikaci celého organismu.
  7. Léčebná procedůra. Skulpturalní masáž má terapeutický účinek u zákazníků s patologií obličejových svalů a lícních nervů. Masáž také přispívá ke snížení toku chronických onemocnění, jako je rýma a zánět vedlejších nosních dutin.
  8. Čištění a zlepšování kvality pokožky. Zlepšením svalových tonu se pokožka obličeje stává hladká a pružná, vyhlazují se vrásky a změny související s věkem. Odstráněni škodlivých látek pomáhá očistit pleť a zbavit se kožních problémů.
  9. Lehký osteopatický efekt. Tato technika masáže zahrnuje masirovaní bodu připevnění svalů do kosti, což vede k odstranění napěti uvnitř kosti.
  10. Obrysy obličeje trvale zustavaji uvnitř hranic mládí. Svaly jsou posíleny a tak vzniká přirozený lifting - efekt.

Pro stabilní účinek je doporučena kůra 6 až 8 ošetření, 1 krát týdně pak udržujici masáž jednou za 1 až 1,5 měsíce.

Masáž trvá 60 minut -skulpturální masáž - 40 minut , stimulace průtoku lymfy, protáhnutí všech svalů obličeje a krku. Bukální masáž-masáž obličejových svalů přes vnitřek úst - 20 minut.

Sculpturální masáž oblicej "Eelixir mládi" 2400Kč
Sculpturální masáž oblicej "Eelixir mládi" kura baliček 6 procedur 11400Kč