mezoterapie_h.jpg

Neinvazivní mezoterapie (bez injekce)

Neinvazivní mezoterapie (bez injekce) je technika pro péči o obličej a tělo, která pomáhá v redukci vrásek, odstranění celulitidy a lokalizovaných tukových zásob.

V pokožce je ochranná vrstva - tzv. membrána, která chrání organismus před prostupem látek, virů a bakterií do těla. Účinné látky mají velmi často velké molekuly a proto za normálních okolností neprojdou přes tuto membránu do těla. Pokud jakékoli látky dostaneme do těla např. ústy, je účinek nesrovnatelně menší. Látky se trávením rozloží, putují do celého těla a ne jen do postiženého místa. Kosmetické krémy projdou jen do vrchních vrstev pokožky a dále ne. Jejich účinek je krátkodobý. Neinvazivní mezoterapie dopraví elektroporací látky přes membránu kůže - využívá objevu oceněného v r. 2003 Nobelovou cenou.

Elektromagnetické vlnění - elektroporace - zajistí prostup aplikovaných látek buněčnými membránami a mezibuněčným prostorem do hlubokých vrstev pokožky, nebo do těla. Elektroporace je neinvazivní metoda a nedochází k žádnému porušení kůže, ani k bolesti.

Mezoterapie vpravuje přírodní séra do kůže, popř. kostí a kloubů. Látky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a enzymů. Zlepšení stavu lze ihned vidět, nebo cítit. Tato cílená péče o celé tělo (pokožku, klouby, vlasy) je díky své rychlosti i bezpečnosti velmi žádaná.

Neinvazivní mezoterapie je bezbolestný kosmetický postup, je ideální pro ten typ lidí , kteří mají nízký práh bolesti.

Omlazení obličeje bez použití injekční terapie nezpůsobuje žádné potíže - zarudnutí, bolest, otoky ani pálení. Vzhledem k tomu, že pokožka v průběhu procedury není poškozena je vyloučené riziko infekce v kůži, a to je určitě bezpečnější než klasická mezoterapie.

Mezoterapie pomocí přístroje AsiaNano MED

Asia Nano MedS pomocí přístroje je snadné aplikovat přípravek na pokožku pomocí vzduchového kartáče. Pomocí přístroje je možné provézt: AQUA peeling, zavedení séra, lymfodrenážní 3D masáž. Díky částečkám s nízkou molekulovou hmotností séra proniká do hlubších vrstev pokožky bez injekcí. Aplikace sera tímto způsobem může být nazýváno nejbezbolestnějším na světě. Schopnost pracovat s různými oblastmi, které vyžadují obnovu, včetně horních a dolních víček, krku a zóny dekoltu.

Multipeptidové serum AMIE-S II

-7 let vývoje jihokorejských mikrobiologů, -34 aktivních rostlinných složek -okamžitý účinek po prvním ošetření: odstraňuje známky únavy, zlepšuje pevnost pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, odstraňuje pigmentaci, rozjasňuje pokožku, zlepšuje pleťovou strukturu, stahuje póry a nasycuje vlhkosti

Mezoterapie řeší velkou škálu problémů:

  • Péči o pleť - velmi citlivou pleť, akné, pigmentové skvrny, omlazení (lifting) - kys. hyaluronová s dalšími výtažky z bylin.
  • V péči o tělo je viditelná redukce podkožního tuku, lokální odbourávání celulitidy (nastartuje správný režim pokožky), zpevnění povadlé pokožky, regenerace a zpevnění dekoltu.
  • Mezoterapie je účinná při vypadávání vlasů, bolestí zad a kloubů.

Kontraindikace

  • implantované defibrilátory nebo stimulátory
  • implantovaná elektronická zařízení
  • rakovina
  • epilepsie
  • těhotenství
Neinvazivní mezoterapie (30 min.) 1000Kč
Neinvazivní mezoterapie+masáz+maska (90 min.) 1400Kč
Neinvazivní mezoterapie pomocí přístroje AsiaNano MED +masáz+maska (90 min.) 1500Kč